Team

Personeel aan school verbonden:
Directeur Ingeborg van Horne
ma, di, do
i.vanhorne@spovenray.nl
Locatieleider Geurt Clevers
ma, di, do, vr
g.clevers@spovenray.nl
IB-er Bertie Sprokkereef
ma t/m do
b.sprokkereef@spovenray.nl
Ondersteuning  groep 1 tm 4:
onderwijsassistent Marloes Philipsen
ma-di-do
m.philipsen@spovenray.nl
Groep 1-2 A:    
ma en di Irma Hovens
Woensdag t/m vrijdagochtend:  Irma Hovens en Jose Vorstenbos         
 
j.vorstenbos@spovenray.nl
i.hovens@spovenray.nl
Groep 1-2 B:     
Ma t/m wo Judith Gijsberts
wo, do en  vrij ochtend Marjon Swinkels       
 
j.gijsberts@spovenray.nl
marjon.swinkels@spovenray.nl
Groep 3:             
ma en di Ellen van Ochten          
wo, t/m vrijdag: Manon van de kerkhof        
 
e.vanochten@spovenray.nl
m.vandekerkhof@spovenray.nl
Groep 4:             
ma t/m wo Charlotte Arts
do en vrij Jose Houwen
 
c.arts@spovenray.nl
j.houwen@spovenray.nl
Groep 5:          
ma en vrij Anne-Marie van Reuth           
di t/m do Sandy van Vegchel              
 
a.vanreuth@spovenray.nl
s.vanvegchel@spovenray.nl
Ondersteuning bovenbouw :  
Inge Hermsen, 2 ochtenden en 1 dag    
 
i.hermsen@spovenray.nl
 
Groep 6:             
ma, di, do en vrij Martien Dupont           
wo Margje Alaerds-Swinkels
 
m.dupont@spovenray.nl
margje.alaerds@spovenray.nl
Groep 7:             
ma en di Marleen Garenfeld-van den Boomen      
wo t/m vrij Joost Peeters
 
m.garenfeld@spovenray.nl
j.peeters@spovenray.nl
Groep 8:             
ma t/m do Angelique van den Hoogenhof         
vrij Geurt Clevers           
 
a.vandenhoogenhof@spovenray.nl
g.clevers@spovenray.nl  
Ondersteuning groep 7/8:
Margje Alaerds-Swinkels 2 middagen
 
margje.alaerds@spovenray.nl
Groep 9: (Samen met de Kruudwis)          
Plusgroep wo Petra van Meijel
 
p.vanmeijel@spovenray.nl    
Administratie   
Inge Boeringa ma en do tot 14.45 uur
 
i.boeringa@spovenray.nl
Conciërge          
John Duijf
Geert Vullings                  
 
j.duijf@spovenray.nl
g.vullings@spovenray.nl
Vrijwilligers       
Liduïne Geurts / Tiny Janssen / Daniella Pennings
 
Overige taken
Irma Hovens:    bouwcoördinator 1 t/m 3
Geurt Clevers: bouwcoördinator 4 t/m 8
 
 
 
Powered by BasisOnline