Team

Ingeborg van Horne                     Directeur


Geurt Clevers                            Locatieleider


Julie Vree                           Intern begeleider


Irma Hovens, Groep 1/2a


Judith Gijsberts, Groep 1/2b


Nicole Steeghs, Groep 3


Ellen van Ochten, Groep 3


Charlotte Arts,  Groep 4/5


Jose Houwen, groep 4/5


Joost Peeters,  Groep 5/6


Angelique van den Hoogenhof,  Groep 8


Katja van Kimmenade,  Onderwijsassistent



Personeel aan school verbonden:
Directeur Ingeborg van Horne
di, wo, do
i.vanhorne@spovenray.nl
Locatieleider Geurt Clevers
ma, di, do, vr
g.clevers@spovenray.nl
IB-er  Julie Vree
di, woe-ochtend, vr
j.vree@spovenray.nl
Groep 1-2 A:    
ma, di, do: Irma Hovens
woensdag t/m vrijdagochtend:  Inge Hermkens         
 
ii.hovens@spovenray.nl
i.hermkens@spovenray.nl
Groep 1-2 B:     
ma, di: Judith Gijsberts
wo, do en  vrij ochtend: Marjon Swinkels       
 
j.gijsberts@spovenray.nl
m.swinkels@spovenray.nl
Groep 3:             
ma, di, wo: Nicole Steeghs          
Wo, do, vr: Ellen van Ochten      
 
n.steeghs@spovenray.nl
e.vanochten@spovenray.nl
Groep 4/5:             
ma t/m wo: Charlotte Arts
do, vrij: Jose Houwen
 
c.arts@spovenray.nl
j.houwen@spovenray.nl
Groep 5/6:             
di, vr: Inge Cox           
ma, wo, do: Joost Peeters
 
i.cox@spovenray.nl
j,peeters@spovenray.nl
Groep 7:             
ma, di, wo, vrij: Sandy van Vegchel      
do: Geurt Clevers
 
s.vanvegchel@spovenray.nl
g.clevers@spovenray.nl
Groep 8:             
ma t/m do:  Angelique van den Hoogenhof         
vrij:  Geurt Clevers           
 
a.vandenhoogenhof@spovenray.nl
g.clevers@spovenray.nl  
Groep 9: (Samen met de Kruudwis)          
Plusgroep wo Petra van Meijel
 
p.vanmeijel@spovenray.nl    
Onderwijsassistent
Katja van Kimmenade
k.vankimmenade@spovenray.nl
Administratie   
Inge Boeringa ma en do tot 14.45 uur
 
i.boeringa@spovenray.nl
Conciërge          
John Duijf
Geert Vullings                  
 
j.duijf@spovenray.nl
g.vullings@spovenray.nl
Vrijwilliger       
Tiny Janssen 
 
Overige taken
Irma Hovens:    bouwcoördinator 1 t/m 4
Geurt Clevers: rekencoördinator
Charlotte Arts: taalcoördinator 
 
 
Powered by BasisOnline